Let’s travel together.

Polskie morze – Gdynia

0
Kiedy myślmy gdzie najlepiej posłać dzieci na Kolonie czy Zieloną szkołę warto wybrać Gdynię. To przepiękne miasto nad morzem bałtyckim, z którego szybko i łatwo można dostać się do Sopotu, Gdańska czy na Hel.
Biuro podróży Piotrek Tour ma wiele atrakcji do zaoferowania dla dzieci. Oczywiście poza standardowym spędzaniem czasu na plaży, których w Gdyni mamy kilka- w centrum przy skwerze Kościuszki plaża miejska obok znajduję się przystań gdzie można podziwiać statki, jachty bądź wybrać się do muzeum Marynarki Wojennej z eksponatami również na zewnątrz.
Idąc w stronę statków warto patrzeć pod nogi ,ponieważ znajduję się tam Aleja statków Pasażerskich, tablice są  wmurowane w nawierzchnię. Tuż przy tej plaży również znajduję się wesołe miasteczko. Dalej mamy przepiękną Polankę Redłowską i kolejna plaża to Klif, z którego można podziwiać przepiękne widoki.
Piękne widoki i panoramę miasta dzieci mogą również podziwiać z Kamiennej Góry na którą dostaną się specjalna kolejką, która wznosi się na 40 metrową wysokość, dla dzieci to będzie niesamowita frajda.
Gdzie jeszcze podziwiać panoramę miasta i okolic? Oczywiście z wieży widokowej na Kolibkach, To nic innego jak wieża telefonii komórkowej, znajdująca się na wysokości 85 m n.p.m.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.