Let’s travel together.

Karpacz

0

Karpacz przepiękne miasto w górach a dokładnie Sudetach, w województwie dolnośląskim. Niewielkie miasto prawa miejskie posiada od 1960 roku. Wspaniałe miejsce na wycieczkę czy urlop. Można tam odetchnąć świeżym powietrzem, wybrać się na spacer w góry czy zwiedzić okolicę.

Zwiedzanie Karpacza proponuję od zobaczenia wspaniałej norweskiej świątyni Wang, kościół ewangelicki , który tutaj trafił z Norwegi w 1842 roku.

Następnie wybrać się do schroniska „samotnia”, które mieści się w malowniczym otoczeniu przyrody, w Karkonoszach w Kotle Małego Stawu. Idealne miejsce dla fanów narciarstwa.

Jeśli wybieramy się na wycieczkę z dziećmi, bądź organizowana jest wycieczka szkolna to Muzeum Zabawek będzie idealnym miejscem do zwiedzenia. Znajduję się tu zbór zabawek zbieranych przez 300 lat. Muzeum istnieje od 1995 roku . Idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Karpacz ma w sobie wiele uroku, mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu, jeżeli sami nie jesteśmy w stanie wymyślić planu zwiedzania to warto skorzystać z usług biura podróży , który świetnie zorganizuje cały wyjazd.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.