Let’s travel together.

Zakopane- klimat gór

0

Jako, że idzie zima to najlepszym miejscem do wypoczynku i napawania się pięknym krajobrazem, a także poczuć klimat świąt jest Zakopane. To idealne miejsce na wycieczkę, krótki wyjazd.

To niesamowite miasto w małopolsce. Świetne miejsce do wypoczynku szczególnie dla fanów gór czy sportów zimowych., jednakże nie tylko zimą jest tam przepięknie latem też wspaniale zwiedza się to miasto i okolice. Niesamowite drewniane domki, śnieg czy krajobraz zrobią niesamowite wrażenie.

Koniecznie trzeba udać się na Krupówki centrum tego miasta gdzie można miło spędzić czas w pobliskich restauracjach, rozkoszując się kuchnią regionalną bądź zakupić pamiątki czy zrobić sobie zdjęcie z misiem. Jest tu dużo atrakcji, można przejechać się dorożką a fanatycy nart czy snowbordu mogą wybrać się na stok. Jak już jesteśmy w Zakopanem warto udać się na spacer nad Morskie Oko, te piękne widoki zachwycą każdego o każdej porze roku. Jeżeli sami nie chcemy organizować wycieczek warto udać się sprawdzić ofertę biura turystycznego.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.