Let’s travel together.

Romantyczne wakacje

0

Chcesz, aby te wakacje były inne niż wszystkie i niezapomniane. A może sprawić ukochanej osobie niesamowity prezent, bo któż nie będzie zadowolony z uroków plaży, palm i przejrzystej wody. A jeżeli już wspólnie planujecie podróż to można ją zawsze zamienić w romantyczną przygodę z niespodziankami, które będziecie miło i długo wspominać. Taka wycieczka to też świetna okazja na zaręczyny czy świętowanie rocznicy.

Wybierz miejsce

Jeszcze nie macie dokładnych planów, to najwyższy czas się zastanowić nad miejscem.  A cóż może być bardziej romantycznego niż zachody i wschody słońca na pięknej plaży pośród palm. Nie trzeba szukać daleko i drogo. Można wybrać się w rozsądnej cenie na przykład do Turcji czy Izraela. A może last minute.

 

Zaplanuj niespodzianki

Wybierz jakiś klimatyczny hotel lub apartament, aby móc zrobić kąpiel z płatkami róż i świecami, dobrym winem. A resztę zapewni klimat miejsca. Zadbaj o małe szczegóły jak kwiaty, żeby było bardzo wyjątkowo. A może nocna kąpiel w morzu w pełni księżyca. Na wakacjach wszystko jest możliwe.

A morze nad może? Jeśli tak to przeczytaj nasz wcześniejszy post.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.